КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА: ГУГЛ ADS (GOOGLE ADWORDS).

ЩО ТАКЕ КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА В Гугл ADS (GOOGLE ADWORDS), ПРОСТИМИ СЛОВАМИ?

Контекстна реклама: Гугл Ads (Google Adwords), приклад - Raskrutka.kiev.ua

Контекстна реклама: Гугл Ads (Google Adwords) - це рекламні повідомлення, які показуються в залежності від змісту (контексту) сторінки в інтернеті.

Контекстна реклама - є одним з найбільш ефективних і популярних інструментів реклами в інтернеті, так як така реклама найменш нав'язлива і найбільш точно налаштована на цільову аудиторію (таку рекламу бачать зазвичай тільки ті, кого вона може зацікавити).

Найпопулярніші види контекстної реклами в Гугл Ads (Google Adwords):

  1. Пошукова контекстна реклама - реклама у вигляді текстового оголошення, яка з'являється в результатах пошуку, при введенні певних ключових слів.
  2. Товарна контекстна реклама - реклама для інтернет магазинів, у вигляді: фото товару, назва і ціна, яка показується в результатах пошуку тієї аудиторії, яку може зацікавити цей товар.
  3. Реклама в Контекстно Медійній Мережі (КММ) - реклама показується на сайтах Google, а також його партнерів, в залежності від змісту сайтів, а також аудиторії, яка їх відвідує. Рекламне повідомлення в такій рекламі може бути: текстове, графічне або ж у вигляді Товарної реклами.

Контекстно Медійна Мережа (КММ) Гугл Ads (Google Adwords), приклад - Raskrutka.kiev.ua

ЦІНА КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ ГУГЛ ADS (GOOGLE ADWORDS) І ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ФАХІВЦЯ АГЕНТСТВА.

Вартість контекстної реклами складається з:

  1. Оплата реклами у Google (наприклад, оплата за кліки по рекламному оголошенню).
  2. Оплата послуг агентства (настройка, ведення, аудит і аналітика контекстної реклами).
Можливі 2 варіанти оплати послуг агентства:

  1. Запуск реклами на акаунті клієнта (або спеціально створеному для клієнта). У цьому випадку клієнт отримує повний доступ до аккаунту зі статистикою. Рекламу у Google клієнт оплачує окремо від послуг агентства (настройка реклами - від 3000 грн., ведення реклами - від 3000 грн., на місяць).
  2. Запуск реклами на акаунті агентства. У цьому випадку доступ клієнту до аккаунту не надається, а статистика висилається за запитом або після завершення реклами. Рекламу у Google клієнт оплачує разом з послугами агентства. Оплата за все разом - від 6000 грн., на місяць (в цю суму включена оплата за рекламу в Google, а також відсоток, який береться за настройку і ведення реклами).

Аудит вже існуючого рекламного акаунта в Google - безкоштовний. Вартість внесення змін до цього акаунту залежить від обсягу робіт для його покращення.

Якщо Ви вирішили використовувати найефективніший інструмент інтернет реклами - контекстну рекламу в Google, то залиште будь ласка свої контакти:

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА РЕКЛАМУ

У чому Raskrutka.kiev.ua може Вам допомогти?

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ