Рекламне інтернет агентство - Розкрутка.

Цікавить розкрутка Вашого особистого бізнесу в інтернеті?

Шукайте інтернет агентство, яке допоможе недорого і ефективно підвищити прибутковість Вашої невеликої, але дорогої для Вашого серця компанії?


Рекламне інтернет агентство Розкрутка (Raskrutka.kiev.ua) вже близько 20 років спеціалізується на проведенні недорогих за ціною та ефективних за результатами рекламних кампаній в інтернеті, в основному для малого бізнесу.

Розкрутка (Raskrutka.kiev.ua) - це мій особистий авторський проект, а звуть мене Віктор Мась, тому далі я коротко розкажу про себе (про те, як почав займатися інтернет рекламою і чим саме зможу бути Вам корисним).

Виктор Мась.Рекламное интернет агентство — Раскрутка

Моя інтернет діяльність почалася в далекому 2001 році, коли я освоїв HTML (це мова для створення сторінок в інтернеті) і почав допомагати своєму старшому братові в створенні сайтів. В цьому ж році з'явилася наша спільна дизайн студія Арта, робота в якій дала мені базові знання з розробки структури і стилю сайту, а також знання про те, як сайт можна просувати в інтернеті. У той час інтернет в Україні тільки зароджувався, швидкість доступу була дуже низькою і багато хто користувався для підключення до інтернету модемом і телефонною лінією. Коли я підключався до інтернету, то телефонна лінія ставала зайнятою. Зателефонувати не міг ніхто не тільки в моїй квартирі, але ще й моя сусідка (у нас спарений телефон). Ми твердо вірили в перспективи розвитку інтернету і продовжували створювати сайти (але сусідка дзвонила в наші двері досить часто).

Мій брат, Олексій Мась, вже в той час був відомий, завдяки Українській Банерній Мережі (Banner.kiev.ua), співвласником якої він був. Це була найбільша банерна мережа в Україні, через яку реклама у вигляді картинок банерів розміщувалася на тисячах українських сайтів. У 2002 році, коли я закінчив вчитися в КПІ, я влаштувався до брата на роботу. Працюючи в банерній мережі, я дізнався багато чого про те, як потрібно правильно налаштовувати рекламу (робити настройки по регіону, часу показу, вибирати потрібні тематики для відповідного сегмента аудиторії). У той час, беручи участь в розробці рекламних банерів, я зрозумів наскільки може бути важливий креатив, для залучення уваги в рекламі, а також те, що реклама повинна відповідати своїй цільовій аудиторії та містити у собі основну ідею, для позиціонування і виділення серед інших конкурентів.

У 2003 році я зареєструвався приватним підприємцем, створив сайт Raskrutka.kiev.ua і став займатися інтернет рекламою самостійно. Вже тоді, розміщуючи рекламу в пошуковій видачі популярного на той час порталу Meta.ua - я побачив величезну ефективність пошукової реклами. Вже в 2005 році я став розміщувати рекламу через Google, на який в даний момент, як відомо, припадає більша частина, як українського, так і світового ринку інтернет реклами. У теперешній час, використовуючи рекламні інструменти Google і Facebook - можна охопити практично всіх інтернет користувачів у світі. Якщо ж рекламний бюджет не дуже великий, часто можна обмежитися тільки найгарячішим потоком клієнтів, які приходять з пошукової реклами в Google.

З рекламою малого бізнесу в інтернеті я знайомий не тільки, як рекламне інтернет агентство, але і як власник свого невеликого інтернет магазину настільних ігор Igromaster.com, який створив у 2009 році. Це моє хобі і бізнес одночасно. На сайті свого інтернет магазину я тестую різні інструменти і стратегії реклами, найвдаліші з яких застосовую потім в рекламі своїх клієнтів. Свій власний інтернет магазин дозволив поглянути мені на інтернет рекламу очима клієнта, а також зрозуміти, що багато що залежить не тільки від реклами, а ще й від бізнес моделі, зручності сайту, клієнтського обслуговування, асортименту, цін і багато чого іншого. Тому, працюючи з клієнтами, я намагаюся бути не тільки інтернет агентством для малого бізнесу, а ще й бізнес консультантом.

Інтернет розвивається шаленими темпами, і багато що змінилося за останній час. Велика частина користувачів заходить в інтернет через мобільні, і це потрібно враховувати, як в мобільній версії сайту, так і в рекламі для мобільних телефонів. З'явилися нові інструменти реклами, такі, як Товарна реклама в Google. Клієнтів стали повертати на сайт, за допомогою ремаркетингу в Google і ретаргетінга в Facebook, а також за допомогою емейл розсилок. Зросла роль постійного доопрацювання, як сайту, так і реклами, так як конкуренція в інтернеті значно посилилася.

Зараз я пропоную своїм клієнтам - Performance маркетинг для малого бізнесу. Іншими словами, для невеликих компаній - пропонується найефективніший рекламне рішення, виходячи з тих невеликих ресурсів, якими вона володіє.

Я сертифікований фахівць Google та вмію працювати з наступними інструментами реклами:
- Google Реклама (Google Ads);
- Google Analytics;
- Google Менеджер Тегів;
- Google Search Console (SEO показники сайту);
- Google Merchant Center (Товарна реклама);
- Google Мій бізнес (розміщення на Google картах).

У мене є досвід створення сайтів на Prom.ua та Bitrix24. Крім цього, маю базові знання з реклами в Facebook, SEO оптимізації під пошукові системи, веб дизайну і юзабіліті сайту, брендингу, вірусному маркетингу та гейміфікації (гейміфікація — це використання ігрових підходів в неігровому середовищі).

Хочу поділитися з Вами списком бізнес книг, які я прочитав, вони для Вас будуть також корисними:

Буду радий Вам допомогти привести приємних і грошовитих клієнтів, які підвищать Ваші доходи!

Залишіть мені свої контакти для зв'язку, і я намагатимусь зробити все можливе, щоб Ви були спокійні за свій бізнес та впевнені у завтрашньому дні!

ХОЧУ ОТРИМАТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ

В ЧОМУ Я МОЖУ ВАМ ДОПОМОГТИ?

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ