Допомога в створенні сайту.
Проведення підготовчих робіт для запуску реклами.

Практично завжди, для запуску реклами в інтернеті потрібен сайт або хоча б сторінка, на яку будуть потрапляти, при натисканні на банер або посилання. І в Google, і в Facebook після натискання на рекламні оголошення потенційний клієнт повинен переходити на Вашу сторінку. Якщо такої сторінки не існує, то і запуск реклами буде неможливий.

Від того, наскільки правильно і зручно буде зроблена сторінка, на яку будуть потрапляти, при натисканні на рекламу, буде залежати те, який відсоток відвідувачів подзвонить, залишить заявку на сайті або зробить замовлення. Цей відсоток називається конверсією сайту, і чим краще сайт, тим вище у нього конверсія.

Raskrutka.kiev.ua допоможе створити Вам сайт або сторінку так, щоб Ви могли отримати в результаті максимум прибутку від Вашого бізнесу. Під ключ, з нуля буде спроектований і створений сайт Вашого інтернет-магазину або ж сайт з надання Ваших послуг. Також буде здійснюватися допомога в підтримці і доопрацювання сайту, з метою збільшення конверсії, в комплексі з іншими рекламними роботами в інтернеті. При цьому, будуть використовуватися недорогі і перевірені рішення по створенню сайтів для малого бізнесу.

Допомога в створенні сайту - Raskrutka.kiev.ua

Буває так, що сайт вже є, але він застарів і потребує оновлення. У цьому випадку проводиться редизайн сайту, з метою його модернізації і, в кінцевому підсумку, збільшення його конверсії. Конверсія нового сайту може вирости тому що, на відміну від старого сайту в ньому буде:

Мобільна версія сайту або адаптивна версія під мобільні пристрої

Кількість трафіку з мобільних телефонів за останні роки стрімко зросла і для підвищення конверсії мобільного трафіку — це дуже важливо.

Версія сайту українською мовою

У зв'язку зі зміною законодавства в нашій країні — це актуальне питання. Крім того, реклама буде працювати краще, якщо при натисканні на оголошення українською мовою — будуть потрапляти на українську версію сайту.

Google Аналітика

Для того, щоб все аналізувати, рахувати, тестувати і прогнозувати (це дозволяє підвищити прибуток і знизити витрати на рекламу) — до сайту повинні бути підключені всі можливі системи статистики та аналітики. Як мінімум, до сайту повинна бути підключена Google Аналітика.

Usability

Дуже важливе значення для підвищення конверсії сайту — є зручність сайту або його юзабіліті. Більш зручний сайт — може збільшити Ваш прибуток в рази.

Нові функції

Новий сайт може містити в собі безліч нових функцій, таких, наприклад, як: емейл розсилка по зареєстрованим користувачам, повідомлення про надходження товару, що цікавить покупців або вивантаження товарів, для запуску товарної реклами. Також буде корисна система управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), яка підключається нами, при створенні сайту на Bitrix24.

Іноді, не обов'язково переробляти весь сайт, можна переробити тільки сторінку, на яку буде вести реклама і встановити на сайті Google Аналітику. Все залежить від цілей реклами, рекламного бюджету і поточного стану сайту або сторінки.

У будь-якому випадку, перед запуском реклами розробляються рекламні оголошення і банери, підбираються відповідні сторінки для реклами, виконуються потрібні налаштування, відповідно до розробленої стратегії реклами в інтернеті

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

КРІМ СТВОРЕННЯ САЙТУ НАМИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ НАСТУПНІ РОБОТИ: