Интернет реклама Киев

Пн-Пт: 09.00 -18.00

Як отримати максимум прибутку від Вашого сайту?

  1. Залучити більше потенційних клієнтів на сайт (зробити більше охоплення Цільової Аудиторії — ЦА, збільшити відсоток кліків по рекламі — CTR, зменшити вартість кліка — CPC).

  2. Збільшити кількість лідів, заявок і дзвінків через сайт (зменшити вартість дії на сайті — CPA, збільшити конверсію сайту — CR).

  3. Збільшити середній чек покупки — AOV (рекомендації по налаштуванню реклами та сайту).

  4. Збільшити кількість повторних покупок — Q (правильно налаштована нагадувальна реклама та емейл розсилки).

  5. Оптимізація інтернет реклами та сайту (аналіз та доопрацювання, для зниження витрат на рекламу і збільшення прибутку, за певний періоду часу).

Як отримати максимум прибутку від Вашого сайту?

Пропоную Вам безкоштовно отримати на емейл «Короткий курс з інтернет-реклами. Як отримати максимум прибутку від Вашого сайту? (файл pdf, 13 сторінок):

Перш, ніж запустити інтернет рекламу для Вашого бізнесу — потрібно визначити правильні цілі реклами. Для реклами товарів та послуг — це збільшення прибутку з кожного продажу, а також збільшення кількості замовлень, при заданих витратах на рекламу, протягом певного періоду часу. Цілі реклами, в свою чергу, повинні відповідати доступним коштам (рекламний бюджет, сайт для продажів, інструменти аналітики). Виходячи з цілей і засобів розробляється стратегія інтернет реклами, яка допоможе знайти найкращі способи реалізувати можливості (шляхи зростання для бізнесу) по досягненню Ваших цілей (підвищення прибутковості за потрібний період).

ФОП Мась В. О., ІПН 2899109018

© «Raskrutka.kiev.ua»: ефективна реклама для малого бізнесу з 2003 року

facebook