Интернет реклама Киев

Пн-Пт: 09.00 -18.00

Рекламне інтернет агентство: Розкрутка.

Рекламне інтернет агентство Розкрутка (Raskrutka.kiev.ua) з 2003 року спеціалізується на проведенні недорогих за ціною та ефективних за результатами рекламних кампаній в інтернеті, в основному для малого бізнесу.

Розкрутка (Raskrutka.kiev.ua) — це мій особистий авторський проект, а звуть мене Віктор Мась, тому далі я коротко розкажу про себе (про те, як почав займатися інтернет рекламою і чим саме зможу бути Вам корисним).

Виктор Мась, директор рекламного интернет агентства Raskrutka.kiev.ua

Моя інтернет діяльність почалася в далекому 2001 році, коли я освоїв HTML (це мова для створення сторінок в інтернеті) і почав допомагати своєму старшому братові в створенні сайтів. В цьому ж році з'явилася наша спільна дизайн студія Арта, робота в якій дала мені базові знання з розробки структури і стилю сайту, а також знання про те, як сайт можна просувати в інтернеті. У той час інтернет в Україні тільки зароджувався, швидкість доступу була дуже низькою і багато хто користувався для підключення до інтернету модемом і телефонною лінією. Коли я підключався до інтернету, то телефонна лінія ставала зайнятою. Зателефонувати не міг ніхто не тільки в моїй квартирі, але ще й моя сусідка (у нас був спарений телефон). Ми твердо вірили в перспективи розвитку інтернету і продовжували створювати сайти (але сусідка дзвонила в наші двері досить часто).

Мій брат, Олексій Мась, вже в той час був відомий, завдяки Українській Банерній Мережі (https://www.banner.kiev.ua/), співвласником якої він був. Це була найбільша банерна мережа в Україні, через яку реклама у вигляді картинок банерів розміщувалася на тисячах українських сайтів. У 2002 році, коли я закінчив вчитися в КПІ, я влаштувався до брата на роботу. Працюючи в банерній мережі, я дізнався багато чого про те, як потрібно правильно налаштовувати рекламу (робити настройки по регіону, часу показу, вибирати потрібні тематики для відповідного сегмента аудиторії). У той час, беручи участь в розробці рекламних банерів, я зрозумів наскільки може бути важливий креатив, для залучення уваги в рекламі, а також те, що реклама повинна відповідати своїй цільовій аудиторії та містити у собі основну ідею, для позиціонування і виділення серед інших конкурентів.

У 2003 році я зареєструвався приватним підприємцем, створив сайт Raskrutka.kiev.ua і став займатися інтернет рекламою самостійно. Вже тоді, розміщуючи рекламу в пошуковій видачі популярного на той час порталу Meta.ua — я побачив величезну ефективність пошукової реклами. Вже в 2005 році я став розміщувати рекламу через Google, на який в даний момент, як відомо, припадає більша частина, як українського, так і світового ринку інтернет реклами. У теперешній час, використовуючи рекламні інструменти Google і Facebook — можна охопити практично всіх інтернет користувачів у світі.

Якщо ж рекламний бюджет не дуже великий, часто можна обмежитися тільки найгарячішим потоком клієнтів, які приходять з пошукової реклами в Google.

З рекламою малого бізнесу в інтернеті я знайомий не тільки, як рекламне інтернет агентство, але і як власник свого невеликого інтернет магазину настільних ігор Igromaster.com, який створив у 2009 році. Це моє хобі і бізнес одночасно. На сайті свого інтернет магазину я тестую різні інструменти і стратегії реклами, найвдаліші з яких застосовую потім в рекламі своїх клієнтів. Свій власний інтернет магазин дозволив поглянути мені на інтернет рекламу очима клієнта, а також зрозуміти, що багато що залежить не тільки від реклами, а ще й від бізнес моделі, зручності сайту, клієнтського обслуговування, асортименту, цін і багато чого іншого. Тому, працюючи з клієнтами, я намагаюся бути не тільки інтернет рекламістом, а ще й бізнес консультантом.

Інтернет розвивається шаленими темпами, і багато що змінилося за останній час. Велика частина користувачів заходить в інтернет через мобільні, і це потрібно враховувати, як в мобільній версії сайту, так і в рекламі для мобільних телефонів. З'явилися нові інструменти реклами, такі, як Товарна реклама в Google. Клієнтів стали повертати на сайт, за допомогою ремаркетингу в Google і ретаргетінга в Facebook, а також за допомогою емейл розсилок. Зросла роль постійного доопрацювання, як сайту, так і реклами, так як конкуренція в інтернеті значно посилилася.

Зараз я пропоную своїм клієнтам — Performance маркетинг для малого бізнесу. Іншими словами, для невеликих компаній - пропонується найефективніший рекламне рішення, виходячи з тих невеликих ресурсів, якими вона володіє.

Я сертифікований фахівць Google та вмію працювати з наступними інструментами реклами:

  • Google Реклама (Google Ads);

  •  Google Analytics;

  • Google Менеджер Тегів;

  • Google Search Console (SEO показники сайту);

  • Google Merchant Center (Товарна реклама);

  • Google Мій бізнес (розміщення на Google картах).

Агентство "Raskrutka.kiev.ua" виконало всі умови, щоб набути статусу:

"Партнер Google"

У меня есть опыт создания сайтов. Кроме этого, имею базовые знания по рекламе в Facebook, созданию эмейл рассылок, SEO оптимизации под поисковые системы, вэб дизайну и юзабилити сайта, брендингу, вирусному маркетингу и геймификации (геймификация — это использование игровых подходов в неигровой среде).

Буду радий Вам допомогти привести приємних і грошовитих клієнтів, які підвищать Ваші доходи!

Залишіть мені свої контакти для зв'язку, і я намагатимусь зробити все можливе, щоб Ви були спокійні за свій бізнес та впевнені у завтрашньому дні!

ФОП Мась В. О., ІПН 2899109018

© «Raskrutka.kiev.ua»: ефективна реклама для малого бізнесу з 2003 року

facebook