Интернет реклама Киев

Пн-Пт: 09.00 -18.00

Стратегія інтернет реклами.

Перед проведенням реклами в інтернеті потрібно перш за все визначитися з цілями цієї реклами. Цілі мають бути реальними та досяжними за певний період часу, враховувати Ваші можливості і конкурентне середовище (якщо у Вас немає ресурсів для досягнення цілі — то ціль не може бути досяжною). Для правильної постановки цілей використовується технологія SMART (S — Specific або конкретна, M — Measurable або вимірювальна, A — Achievable або досяжна, R — Relevant або значуща, T — Time bound або обмежена в часі). Тобто ціль повинна бути ще конкретна та вимірювальна, щоб можна було зробити правильні розрахунки і аналіз. Ціль також повинна бути значущою, так як вимірювати потрібно тільки те, що дійсно важливо. Для бізнесу, як правило, все вимірюється в грошах.

 

Стратегія інтернет реклами

Коли поставлені цілі, що відповідають Вашим можливостям, потрібно знайти оптимальні шляхи їх досягнення, з мінімальним опором (з мінімальними витратами і зусиллями) і з максимальним результатом. Розробляється стратегія просування в інтернеті, яка дозволяє сконцентрувати сили в потрібному напрямку, а не розпорошувати їх даремно. Результатом стратегії — є медіаплан, який розподіляє рекламний бюджет між відповідними інструментами, які будуть використовуватися для реклами. Крім рекламного бюджету, в медіаплані прописується також період реклами і прогнозований результат.

Перед складанням медіаплану проводиться аналіз бізнесу, який буде рекламуватися. Для цього використовується метод стратегічного планування — SWOT-аналіз (S — Strengths або сильні сторони, W — Weaknesses або слабкі сторони, O — Opportunities або можливості, T — Threats або загрози). Проводиться глибокий аналіз самого бізнесу і того, як він вже рекламувався, проводиться конкурентний аналіз. Аналізуючи лідерів ринку, можна зрозуміти, які інструменти реклами можна використовувати, які є сильні і слабкі сторони у Вас, в порівнянні з конкурентами.

Для того, щоб сконцентрувати свої сили в правильному напрямку — потрібно зробити акцент в рекламі на своїх сильних сторонах. Для цього потрібно знати, хто Ваша Цільова Аудиторія (ЦА), як для неї Ви хочете себе позиціонувати (що хочете їм запропонувати так, щоб відрізнятися від інших), а також що і як ми будемо повідомляти їй за допомогою рекламних інструментів. Тобто потрібно створити Унікальну Торговельну Пропозицію (УТП) для Вашої цільової аудиторії, яка буде максимально ефективно залучати до Вас клієнтів.

Пропоную безкоштовно, спільно з Вами, розробити Вашу стратегію інтернет-реклами:

Якщо рекламний бюджет не дуже великий, то часто можна обмежитися лише гарячим потоком клієнтів, які приходять з пошукової реклами в Google.

ФОП Мась В. О., ІПН 2899109018

© «Raskrutka.kiev.ua»: ефективна реклама для малого бізнесу з 2003 року

facebook