Интернет реклама Киев

Пн-Пт: 09.00 -18.00

Налаштування Google Analytics 4 (GA4).

Професійно налаштувати GA4 для ефективної роботи реклами сайту!

Хочу налаштувати GA4

Google Analytics — інструмент реклами, який підвищить прибутковість сайту у рази! Статистика, яку Ви отримуєте після налаштування веб-аналітики, дозволяє налаштувати рекламу так, щоб вона потрапляла точно в ціль, і це робить Вашу рекламу значно ефективнішою.

Можливо, у Вас вже встановлена Google Universal Analytics і потрібно перейти на GA4? З липня 2023 Google припиняє роботу колишньої версії аналітики (Google Universal Analytics) і переходить на нову версію — GA4. Можливо, що у Вас навіть встановлені на сайті обидві ці версії аналітики, але конверсії налаштовані тільки на Universal Analytics. Дані про конверсії передаються з Google Analytics до рекламного облікового запису Google Ads, і якщо вони не налаштовані в GA4, то з липня 2023 вони перестануть передаватися. Для ефективної роботи реклами Вам потрібно налаштувати конверсії в GA4 і налаштувати їх передачу в Google Ads.

Можу допомогти Вам як у налаштуванні GA4, так і в налаштуванні Google Ads. Налаштування GA4 я роблю через Google Tag Manager (GTM). Якщо у Вас на сайті встановлений код GTM, то налаштувати аналітики я зможу без надання мені доступів до Вашого сайту і без залучення для роботи програміста. Вартість налаштування GA4 — 3000 грн.

Ви можете довірити мені цю роботу, тому що я сертифікований спеціаліст з Google Аналітики.

Залишайте заявку, допоможу якісно налаштувати аналітику для ефективної роботи реклами Вашого сайту!

Сертифікат з Google Аналітики - Віктор Мась, Raskrutka.kiev.ua

Чому варто замовити рекламу саме тут?

Дізнайтесь докладніше про агентство Розкрутка.

Бажаєте дізнатися, як відбувається настройка та ведення реклами?

Прочитайте кейс із реклами в Google Ads.

ФОП Мась В. О., ІПН 2899109018

© «Raskrutka.kiev.ua»: ефективна реклама для малого бізнесу з 2003 року

facebook